ADAM MIŠÍK, JOHNY MACHETTE, VO...

ADAM MIŠÍK, JOHNY MACHETTE, VOXEL Tour 2013

ADAM MIŠÍK, JOHNY MACHETTE, VOXEL Tour 2013

Adam Mišík, Johny Machette a Voxel Tour 2013

Společná tour mladých hvězd! Johny Machette, Adam Mišík a Voxel jsou nová jména na české hudební scéně, které spojují miliony shlédnutí klipů na Youtube, tisíce fanoušků na Facebooku či Twitteru a v neposlední řadě plánované debutové desky, které všem třem umělcům vyjdou v následujících měsících.
Nyní mají společné i velké republikové turné, na které se vydávají v polovině října. “Poslat spolu Adama, Johnyho a Voxela na turné je experiment, kterému ale hodně věříme. Každý z nich zastupuje trošku jiný hudební žánr. Johny Machette nový směr hip hopu ala Macklemore, Adamova tvorba je ve znamení moderního popu a Voxel osciluje na pomezí popu a folku. Přesto, nebo spíše právě proto si myslíme, že společná šňůra bude mít úspěch,”míní Antonín Milata z vydavatelství RedHead Music, které všechny tři umělce zastupuje.
“Každý koncert bude rozmanitý. Všichni tři mají mladé a otevřeně myslící fanoušky, ti se navíc můžou těšit i na autogramiády po každém koncertu,”připomíná Milata a dodává, že právě kvůli mladým fanouškům připravili pořadatelé turné jednu specialitu: “Rodičovskému doprovodu nabízíme vstup na koncerty zdarma. Chceme, aby si koncerty mohli užít vážně všichni fanoušci, i ti mladšího věku, které by rodiče samotné nepustili.”


Pro rodiče jako doprovod je vstup zdarma!!!

Doporučujeme
přeměňují sluneční energii na elektřinu a šetří životní prostředí.
Otestujte míru svojí inteligence v IQ testu sestaveném odborníky
přeměňuje sluneční energii na elektrický proud.

Více informací »

 

 

Kofola Music Club, Bruntálská 72, Krnov — Další představení

CSS Template by Rambling Soul